Moje kecy

Samie-chan se *konečně* ozývá!

25. března 2010 v 20:18 | Samie-chan
*3*
Sate!
Gomenesai, že se ozývám opět takže pozdě... Velice pozdě, ale já poslední dobou absolutně nestíhám.. :( A nebudu stíhat až do velkých prázdnin.. Našla jsem si totiž ten další kroužek a ten je 2x týdně a ve škole je to taky hrůza.. Co jsme se vrátili z lyžáku je všechno takové.. divné.. jiné.. Nebudu tady vypisovat všechno do podrobna, na to jsem až moc líná a nemusí to každý vědět :P Jenom chci říct, že to tu nebude jako dřív, gomene! :( Asi takové delší pozastavení.. Nevím kdy se tu zase něco objeví.. Popravdě mě to tu ani už moc nebaví, celý blog.cz mě už nebaví.. Asi skončím :( ... Zatím sayo!

Samie-chaJako obvykle se ozývám takhle pozdě.. -_-"

7. března 2010 v 9:02 | Samie-chan
Sate!
Yes, nadpis má absolutní pravdu.. Už je to týden, co jsem se z lyžáku vrátila.. Naštěstí zdravá a ráda, že jsem tam vůbec jela :D Na ten týden nikdy nezapomenu, ale jenom co dojedem z lyžáku, učitelé už do nás hustí další sra*čky a je to jen samé zapisování, kdy budeme psát písemky! Gomene, že nic nepřidávám, ale opravdu poslední dobou nestíhám.. :( SBé opravdu se omlouvám! Kdyby to už se mnou nemohl někdo vydržet, klidně si mě smažte, mě to nevadí :D :) Stejně je to moje chyba, že k vám nechodím.. atd. Jsem hrozná, vím to.. Teď jsem si navíc ještě založila Facebook a tam trávím také dost času. :P Venku už začíná být taky pěkně, pomalu začínám zase chodit ven, když můžu a to je další důvod, proč tady nejsem.. Našla jsem si další taneční kroužek, takže nevím jak to všechno budu stíhat.. Minna gomene, ale mám taky svůj život :D :) Teď se jdu podívat k SBínkům a pak jdu do sebe valit učení a psát DÚ.. Sayo! :-*

Samie-chan


Oznam, který musí každý povinně přečíst! xD

21. února 2010 v 10:36 | Samie-chan
Sate!
Ano, čtěte! :D Chci vám oznámit, že tady týden nebudu, protože už zítra ráno odjíždím spolu se svojí třídou na lyžák! A jako vžycky to znamená, že tu nebudu, nebudou tu ani žádné články a nebudu ani obíhat SB.. Kdyby bylo nějaké třídění, prosím nemažte si mě! Arigato! :) Snad se vrátím živá a zdravá, protože na lyžích jsem ještě nikdy nestála! (když nepočítám zkoušení lyží doma xD) Nevím, jak to tu na blogu bude v budoucnu vypadat, protože si už hledám další kroužek a nevím, jak to budu stíhat.. Když nebudu, budu bohužel muset blog zrušit nebo přidávat jen o víkendech, ale neříkám, že to tak bude! Potom vám všechno řeknu :D Ale ani neříkám, že to tu ruším! nic takového! :D Kdyžtak bych jen přestěhovala blog, ale nikdy nezrušila úplně! Mno dost keců o blogu a jeho rušení xD Nikdy se nic takového nestane XD Ve škole to bylo ok :) Dostala jsem 2 a 1 z češtiny, 3 a 1 z matiky(tss.. zrovna když mám kroužek tak dá učitelka opravu! bych si tu 3 opravila! -_-") a dokonce jsem před prázkama nakreslila krásného psíka podle mojeho pouzdra, byl fakt krásný a hádejte co se stalo! Učitelka za mnou došla s tím, že prý ho někdo ukradl nebo ho někam založila, ale ona neví kam! Jako fakt bych vraždila! >< Doufám, že ho najde, tohle není první výkres co mi ztratila... Vrrrr! Když jsme měli ještě učitele, tak ten měl všechny výkresy a nikdy žádný neztratil, ale to je jedno.. Jsem ráda, že jsem vám to mohla říct :) Arigato xDD No, já už asi půjdu, napíšu si úkoly, abych toho potom neměla moc a možná začnu kreslit Soru :) Tak se mějte! Sayonara!

Samie-chan


Další výkec (co jiného byste taky mohli čekat xD)

14. února 2010 v 8:30 | Samie-chan
Sate!
Avatar je zase mojí tvorby takže NEKOPÍROVAT!! Arigato! ^^ Mno chtěla bych se zase omluvit, že to tu pěkně zanedbávám a ani nechodím k Affs.. Pořád říkám, že to napravím a stále nic nedělám :D Gomene! Někdy až bude fakt čas tak to doopravdy napravím! Tuhle část číst nemusíte, pokud se vám nechce :D ;) Pátek utekl strašně rychle, hlavně ve škole a měli jsme jenom 4 hoďky, protože je sudý týden, jenomže některé holky(samo že i já) jsme jako nástěnkářky šly zdobit třídu, takže jsme ve škole strávili další 2 hoďky :D Vlastně jakobychom měli 6 hodin vyuč. XD A to jsme skoro nic neudělali :D A potom jsem doma jako vždycky čučela na OP :p Včera jsem šla s mojima zlatíčkama na bownling (který hrát samo neumím xD tak jsem šla alespoň povzbuzovat, ale neječela jsem tam jak deb*il XD Jen jsem prostě držeta palce :D) a byla to školní soutěž, ve které hrál jen druhý stupeň.. Mno a bráchova třída samo vyhrála a my jsme se ani neumístili XD Alespoň byla sranda ;) Mno a potom jsem doma čučela a pak se k večeru učila, ale vůbec nic si nepamatuju T_T Dneska mám v plánu se ten deb*ilní děják konečně naučit.. A jinak bych chtěla všem strašně moc poděkovat za pochvalu Avatar designu a hlavně za animku v záhlaví, protože s tou jsem měla největší problém.. :-* Dávala jsem ji dohromady nejmíň celý den, ale nakonec z toho vyšlo tohle :) Arigatoo!! <3 Mno nic jdu čučet, abych toho potom neměla moc a stíhala se chystat na bruslení.. Sayonara!

Samie-chan


Po dlouhé době jsem zase tu! :D

9. února 2010 v 19:03 | Samie-chan
Sate!
Avatar jsem zase dělala já takže NEKOPÍROVAT!! Hrála jsem si s ním asi půl hoďky, protože mi pomáhal tutoriál na layfor.blog.cz ^^ Arigato, moc mi pomohl! :) A vždycky když dělám něco podle nějakého návodu, strašně dlouho mi to trvá :D Njn, celá já :D A prosím moc mě za něj neukamenujte, protože je to můj druhý avoš v PSku a byl dělán jako první podle toho návody(který jsem já vlastně ani nepochopila, takže jsem nakonec tvořila trochu po svém xD :P) Jinak gomene, že jsem nic nepřidávala, ale měli jsme zrovna prázky a já je využila k čučení na One piece :P Teď jsem tak u 161 dílu, který si teď nechávám načíst n_n Ale dělala jsem i spoustu jiných věcí, to je doufám jasný :D Mám pro vás nachystaných asi 6 kreseb, které jsem dala dohromady během vánočních a jarních prázkách(barevně!), z toho jedna je portrét Avril Lavigne, který se mi absolutně nepovedl, takže nevím, jestli to tu vůbec zveřejňovat :D Tento výkec bych už přidala včera, ale musela jse do knihovny a pak jsem psala úkoly a čučela na OP :DD Gomene! Musím to všechno napravit! A dneska ve škole to bylo w ph :) Jsme neměli fyzinu, ale zase 2x čeják, ale radši čeják než fyzinu :D Ředitelka by s náma neměla slitování -_-" xD Možná trochu přeháním, ale částečně je to pravda XD A psali jsme z čejáku jako vždycky a mám 1 do dalšího pololetí! Juchůů! :D Zítra píšem zase tak snad to zvládnu, držte mi pěsti, ať mám štěstí xD Arigato :D Mno a dneska jsme psali taky z matky a to zase naoplátku nevidím moc dobře... >< Matika je na nic, stejně nikoho nebaví! Mě už vůbec! S fyzikou nejhorší předmět toto!(Chemii zatím nemám, takže možná se k nim přidá až příští rok :D) Mno jinak bych už asi měla změnit design, nový rok už je tu měsíc a Vánoce jsou dávno pryč XD Omg, to je tak trapný xD Zkusím s tím Avatar designem něco udělat :P :D Knížku co jsem si půjčila v knohovně je skvělá! ^^ Teda zatím, má 40 kapitol, 206 stran, ale každá kapitola má tak 3 stránky XD Kdyby si někdo chtěl přečíst tak se jmenuje "Dívčí parta" od Lissi Harrison :) :P Myslím, že už budu končit, tyhle moje kecy už asi začínají nudit a asi se vám vůbec nechcou číst :D Chápu vás, ani je číst nemusíte ;) Tak radši jdu kukat OP :D Nwm kdy zase něco přidám, asi v pátek by se tu mohlo něco objevit.. Mno tak se mějte! Sayonara!

...your tired Samie-chan

Trochu jsem to tu překopala :D

29. ledna 2010 v 15:09 | Samie-chan
Sate!
Už začínám s předěláváním blogu z Anime na sebe :D Zatím jsem promazala rubriky, ale pořád je mi líto smazat rubriku "Anime" takže ji tu nechávám a můžou se tu objevit i různé anime obrázky apod. Akorát, že to celé bude jenom v jedné rubrice. Pro dnešek končím a jdu kreslit, když už máme ty prázky, tak toho využiju :D Takže dneska už nic dalšího nečekejte :) A ještě přemýšlím, že udělám takový pořádek v SB (nelekejte se, nebude to třídění :D ale objeví se tu článek, kde budete muset odpovědět na otázky a nechám si jenom ty SB, které neberou obíhání jako povinnost, to znamená že od teď už neberu žádné SBé, které má v pravidlech spřátelení, že musím jejich blog navštívit min. 1x týdně! Vyberu si jenom ty SB, ke kterým chodím na blog ráda, ráda si čtu jejich články apod. a nemusím k nim chodit 1x týdně povinně, ale proto, že chci! :) To platí i pro ně(vás) Snad jste aspoň něco pochopili :D) Tak nic, já jdu kreslit! Tak se mějte! Sayonara! ;) :-* Mám vás všechny moc ráda! A Annie-chan moc děkuju za všechny články! :o**

PS. : Minnáá! já jsem tak happy! na vízo mám samý!! ^^ *Yahoo* Měla jsem mít 2 z češtiny, ale nakonec mám 1! I'm very happy girl n__n

Samie-chan


Titulek...

27. ledna 2010 v 16:16 | Samie-chan
Konnichiwa!
Prostě, musím to sem napsat :D Poslední dobou mě blogování už moc nebaví, spíš vůbec a myslím, že bych přežila i bez toho.. Skoro každý den přemýšlím, jestli to tu nemám ukončit, ale vždycky si vzpomenu na něco, co mi bude chybět.. Já vážně nevím, co se mnou, protože jsem fakt hrozná :D Možná je to tím, že chci mít blog o sobě a ne o Anime... Mno, články moc nečekejte, nemám na to poslední dobou vůbec náladu.. Tak zatím! Sayo!!

Samie-chan...Samie-chan si dává pauzu...

17. ledna 2010 v 10:20 | Samie-chan
Hola!
Už i já se přidávám mezi pozastavené blogy :D Takže důvod proč pozastavuju je jasný.. Škola, škola, škola a zase škola -_-" Mám toho teď strašně moc, zvlášť ještě udělat dva projekty do fyziky a dějáku :( Pak ještě zítra píšem z čejáku, takže se budu šprtat celý den.. Předem se omlouvám Sbínkám, že je neobíhám a taky obíhat ani nebudu alespoň do konce tohoto příštího týdne! Gomene! A články taky žádné nečekejte... Fakt gomen.. T.T Tímto se s vámi loučím a přeju hodně štěstí při písemkách :D Sayo!

Vaše Samie-chan!

Kimi ni Todoke ♥ Kazehaya je můj! :P

9. ledna 2010 v 16:20 | Samie-chan
Konnichiwa!
Zdravím ^^ Ve čtvrtek jsem začala kukat new anime: Kimi ni Todoke! Je úžasné! :D Snad lepší než Shugo chara! :D A hlavně Kazehaya! ♥ :-* Hezoun, borec a je prostě nejlepší ze všech :D Kurumi ať se radši drží dál a se Sawako se klidně podělím, protože jsme si strašně podobné v chování xD Wááh! Kdo anime nezná, tak ať se podívá, stojí to za to! A Kazehaya je ten černovlasej chlapík na avataru ^^ A teď ke mě nebo spíše co jsem vám chtěla sdělit :) :D Jak už všichni víme, ve škole se blíží pololetí a to znamená, plno testů, zkoušení.. atd. V pondělí budeme psát zase z dějáku strašně těžkou kapitolu(pro mě) o Románském slohu a možná i nějaký ten test z "milované" ájiny -_-". V úterý píšem asi z fyziny(já se budu radši učit, ředitelka nám vyhlásila válku a dává přepadovky), musím ještě vymyslet téma na referát do fyziny a ještě navíc píšem test z přírazu
a těch stránek na učení je mega! Ve středu musím odevzdat projekt do něminy a navíc píšem z dalších nových slovíček :-/ Jako co si ti učitelé myslí?! Však jsme děcka(mno xD) a né stroje! To jsem tu ještě nevypsala celý příští týden! A češtinářka nám jako říkala, že v pondělí(co teď bude) budeme psát pololetní diktát a ona nám ho prostě navalí už v pátek! Tohle já fakt nepochopím.. Aniž by nám o něčem řekla(ještě že nám o tom řeklo Béčko xD). Prostě bude plno testů a žádný čas na blog! Dneska jsem u PC proseděla dost dlouho, ale teď musím dost zamakat, prtože si musím ještě napsat čtenářský a pak se půjdu učit děják. Včera jsem za půl hodinky si načrtla výkres Sasána s Itachim, tak potom až bude čas zveřejním svoje další kresby ;) Mno prostě ty moje zbytečný kecy, co budeme psát a tak, znamenají, že tu delší dobu nebudu nic přidávat! XD Aspoň víte, co všechno ještě musím udělat :D :( Asi se na to hned vrhnu ať potom toho nemám moc.. Tak já končím! Prosím SB, aby si mě nemazaly! Arigato! Sayo!

Na delší dobu se s vámi loučí NEJVĚTŠÍ fanynka Shouty(Kazehaya)! Sami-chan :-*


Silvestr 2009!

31. prosince 2009 v 22:47 | Samie-chan
Sate!
Všem bych chtěla popřát šťastný nový rok 2010!! ^^ Ono to tak rychle uteklo, že mi příjde, jako by dneska byl Silvestr a slavil se příchod roku 2009 :( :D Zase budu o rok starší, škola bude těžší a všechno bude zase jinak.. Nestihnu už udělat diplomek s přáním k novému roku, tak vám to alespoň píšu :D Dneska jsme přijeli ze Slovenska, bylo to tam super :D Musím akorát zabrat, protože ještě mi chybí do školy ájina.. Help! T.T Zítra ráno bych taky chtěla na blogu udělat plno věcí (dokončit rekonstrukci, udělat členské karty.. atd.) Waaah! Jsou prázky a do školy je plno domácích úkolů.. OMG x_x Mno, dost keců :D Stihla jsem vykreslit moje práce, co nejdříve se je pokusím zveřejnit :P :) K SBéčkům nakouknu až zítra, teď jede v telce Mr.GS tak jdu čučet xD Tak si dnešek pořádně užijte, kdo pouší petardy apod. dávejte pozor na ručičky a jinak šťastný nový rok! ;) :-* Sayonara!

Samie-chan :))

 
 

Reklama