Únor 2010

Oznam, který musí každý povinně přečíst! xD

21. února 2010 v 10:36 | Samie-chan |  Moje kecy
Sate!
Ano, čtěte! :D Chci vám oznámit, že tady týden nebudu, protože už zítra ráno odjíždím spolu se svojí třídou na lyžák! A jako vžycky to znamená, že tu nebudu, nebudou tu ani žádné články a nebudu ani obíhat SB.. Kdyby bylo nějaké třídění, prosím nemažte si mě! Arigato! :) Snad se vrátím živá a zdravá, protože na lyžích jsem ještě nikdy nestála! (když nepočítám zkoušení lyží doma xD) Nevím, jak to tu na blogu bude v budoucnu vypadat, protože si už hledám další kroužek a nevím, jak to budu stíhat.. Když nebudu, budu bohužel muset blog zrušit nebo přidávat jen o víkendech, ale neříkám, že to tak bude! Potom vám všechno řeknu :D Ale ani neříkám, že to tu ruším! nic takového! :D Kdyžtak bych jen přestěhovala blog, ale nikdy nezrušila úplně! Mno dost keců o blogu a jeho rušení xD Nikdy se nic takového nestane XD Ve škole to bylo ok :) Dostala jsem 2 a 1 z češtiny, 3 a 1 z matiky(tss.. zrovna když mám kroužek tak dá učitelka opravu! bych si tu 3 opravila! -_-") a dokonce jsem před prázkama nakreslila krásného psíka podle mojeho pouzdra, byl fakt krásný a hádejte co se stalo! Učitelka za mnou došla s tím, že prý ho někdo ukradl nebo ho někam založila, ale ona neví kam! Jako fakt bych vraždila! >< Doufám, že ho najde, tohle není první výkres co mi ztratila... Vrrrr! Když jsme měli ještě učitele, tak ten měl všechny výkresy a nikdy žádný neztratil, ale to je jedno.. Jsem ráda, že jsem vám to mohla říct :) Arigato xDD No, já už asi půjdu, napíšu si úkoly, abych toho potom neměla moc a možná začnu kreslit Soru :) Tak se mějte! Sayonara!

Samie-chanDalší výkec (co jiného byste taky mohli čekat xD)

14. února 2010 v 8:30 | Samie-chan |  Moje kecy
Sate!
Avatar je zase mojí tvorby takže NEKOPÍROVAT!! Arigato! ^^ Mno chtěla bych se zase omluvit, že to tu pěkně zanedbávám a ani nechodím k Affs.. Pořád říkám, že to napravím a stále nic nedělám :D Gomene! Někdy až bude fakt čas tak to doopravdy napravím! Tuhle část číst nemusíte, pokud se vám nechce :D ;) Pátek utekl strašně rychle, hlavně ve škole a měli jsme jenom 4 hoďky, protože je sudý týden, jenomže některé holky(samo že i já) jsme jako nástěnkářky šly zdobit třídu, takže jsme ve škole strávili další 2 hoďky :D Vlastně jakobychom měli 6 hodin vyuč. XD A to jsme skoro nic neudělali :D A potom jsem doma jako vždycky čučela na OP :p Včera jsem šla s mojima zlatíčkama na bownling (který hrát samo neumím xD tak jsem šla alespoň povzbuzovat, ale neječela jsem tam jak deb*il XD Jen jsem prostě držeta palce :D) a byla to školní soutěž, ve které hrál jen druhý stupeň.. Mno a bráchova třída samo vyhrála a my jsme se ani neumístili XD Alespoň byla sranda ;) Mno a potom jsem doma čučela a pak se k večeru učila, ale vůbec nic si nepamatuju T_T Dneska mám v plánu se ten deb*ilní děják konečně naučit.. A jinak bych chtěla všem strašně moc poděkovat za pochvalu Avatar designu a hlavně za animku v záhlaví, protože s tou jsem měla největší problém.. :-* Dávala jsem ji dohromady nejmíň celý den, ale nakonec z toho vyšlo tohle :) Arigatoo!! <3 Mno nic jdu čučet, abych toho potom neměla moc a stíhala se chystat na bruslení.. Sayonara!

Samie-chanPo dlouhé době jsem zase tu! :D

9. února 2010 v 19:03 | Samie-chan |  Moje kecy
Sate!
Avatar jsem zase dělala já takže NEKOPÍROVAT!! Hrála jsem si s ním asi půl hoďky, protože mi pomáhal tutoriál na layfor.blog.cz ^^ Arigato, moc mi pomohl! :) A vždycky když dělám něco podle nějakého návodu, strašně dlouho mi to trvá :D Njn, celá já :D A prosím moc mě za něj neukamenujte, protože je to můj druhý avoš v PSku a byl dělán jako první podle toho návody(který jsem já vlastně ani nepochopila, takže jsem nakonec tvořila trochu po svém xD :P) Jinak gomene, že jsem nic nepřidávala, ale měli jsme zrovna prázky a já je využila k čučení na One piece :P Teď jsem tak u 161 dílu, který si teď nechávám načíst n_n Ale dělala jsem i spoustu jiných věcí, to je doufám jasný :D Mám pro vás nachystaných asi 6 kreseb, které jsem dala dohromady během vánočních a jarních prázkách(barevně!), z toho jedna je portrét Avril Lavigne, který se mi absolutně nepovedl, takže nevím, jestli to tu vůbec zveřejňovat :D Tento výkec bych už přidala včera, ale musela jse do knihovny a pak jsem psala úkoly a čučela na OP :DD Gomene! Musím to všechno napravit! A dneska ve škole to bylo w ph :) Jsme neměli fyzinu, ale zase 2x čeják, ale radši čeják než fyzinu :D Ředitelka by s náma neměla slitování -_-" xD Možná trochu přeháním, ale částečně je to pravda XD A psali jsme z čejáku jako vždycky a mám 1 do dalšího pololetí! Juchůů! :D Zítra píšem zase tak snad to zvládnu, držte mi pěsti, ať mám štěstí xD Arigato :D Mno a dneska jsme psali taky z matky a to zase naoplátku nevidím moc dobře... >< Matika je na nic, stejně nikoho nebaví! Mě už vůbec! S fyzikou nejhorší předmět toto!(Chemii zatím nemám, takže možná se k nim přidá až příští rok :D) Mno jinak bych už asi měla změnit design, nový rok už je tu měsíc a Vánoce jsou dávno pryč XD Omg, to je tak trapný xD Zkusím s tím Avatar designem něco udělat :P :D Knížku co jsem si půjčila v knohovně je skvělá! ^^ Teda zatím, má 40 kapitol, 206 stran, ale každá kapitola má tak 3 stránky XD Kdyby si někdo chtěl přečíst tak se jmenuje "Dívčí parta" od Lissi Harrison :) :P Myslím, že už budu končit, tyhle moje kecy už asi začínají nudit a asi se vám vůbec nechcou číst :D Chápu vás, ani je číst nemusíte ;) Tak radši jdu kukat OP :D Nwm kdy zase něco přidám, asi v pátek by se tu mohlo něco objevit.. Mno tak se mějte! Sayonara!

...your tired Samie-chan