Prosinec 2009

Silvestr 2009!

31. prosince 2009 v 22:47 | Samie-chan |  Moje kecy
Sate!
Všem bych chtěla popřát šťastný nový rok 2010!! ^^ Ono to tak rychle uteklo, že mi příjde, jako by dneska byl Silvestr a slavil se příchod roku 2009 :( :D Zase budu o rok starší, škola bude těžší a všechno bude zase jinak.. Nestihnu už udělat diplomek s přáním k novému roku, tak vám to alespoň píšu :D Dneska jsme přijeli ze Slovenska, bylo to tam super :D Musím akorát zabrat, protože ještě mi chybí do školy ájina.. Help! T.T Zítra ráno bych taky chtěla na blogu udělat plno věcí (dokončit rekonstrukci, udělat členské karty.. atd.) Waaah! Jsou prázky a do školy je plno domácích úkolů.. OMG x_x Mno, dost keců :D Stihla jsem vykreslit moje práce, co nejdříve se je pokusím zveřejnit :P :) K SBéčkům nakouknu až zítra, teď jede v telce Mr.GS tak jdu čučet xD Tak si dnešek pořádně užijte, kdo pouší petardy apod. dávejte pozor na ručičky a jinak šťastný nový rok! ;) :-* Sayonara!

Samie-chan :))


Nebudu tu...

28. prosince 2009 v 10:30 | Samie-chan |  Moje kecy
Sate!
Stále jsem závislá na Avatarovi :D Waaah ♥ Mno, radši k věci :D Dneska jedu na Slovensko za dědou a babičkou, takže to znamená: žádné články(nestihla jsem přednastavit - důvod napíšu, jen čtěte dál xD) a žádné obíhání SB ... GOMENE!! Včera jsem nestihla přednastavovat články, protože jsem pařila s bráchou WoWko, četla jsem si knížku, sledovala nejnovější díl FMA, brouzdala po netu, psala nějaké úkoly do školy a upravovala rozcestníky! (jen se mrkněte xD Ještě jsem to nestihla ani dokončit!) No, mě prostě všechno dlouho trvá, už pstě taková jsem -_-" Po obědě už jedeme, takže bych ještě chtěla udělat nějaký ten lvl ve Wowku.. Vrátím se na Silvestra a budu se snažit nějak ty dny co jsem tu nebyla vynahradit.. Tak já už půjdu.. Mějte se! ^^

Samie-chan :-*AVATAR

25. prosince 2009 v 12:20 | Samie-chan |  Moje kecy
Sate!
Waaa.. Co Vánoce? :D Já dostala všechno, co jsem chtěla ^^ Takže jsem happy :D Ale nejlepší z Vánoc byl film Avatar(3D) na který jsem šla včera do kina s taťkou a řeknu vám, že to byla úplně bomba! V některých chvílich se mi chtělo brečet, obdivovala jsem všecičko! Jen by mě zajímalo, jestli bude i Avatar2, protože konec filmu mi absolutně nic neříkal :D Co bude dál? Já newím :D Doufám, že bude i 2 a jestli jo, určitě jdu do kina zase! A vám, kdo jste to neviděli a doma se nudíte, doporučuju si objednat lístky a jít se na to podívat! Stálo to zato! ;) Jsem tím úplně posedlá a šla bych na ten film ještě jednou :D Už jsem rozhodnutá, že příští design na blogu bude s Jakem a Neytiri :P Tak :) A mám pro vás jedno oznamko... Bude tu čím dál méně článků ode mě.. Gomene, ale asi až do konce prázdnin se tu nic neobjeví a SBé nebudu taky obíhat.. Gomen! A naposled vám sem vložím trailer Avataru :) Už budu končit, Sayonara! :-*
Trailer: tady

Loučí se s vámi Samie-chan !

Pro SB k Vánocům!

24. prosince 2009 v 16:32 | Samie-chan |  Diplomy for you
Tak, už mám diplíky pro vás hotové, tak už pro další SB nedělám ,protože jste mi nenapsali, co byste chtěli... Alespoň tu pro vás mám diplom pro úplně všechny!!:

(Ehm... Gomene za chyby xD mě velká písmena obzvlášť nejdou a psala jsem to v rychlosti XD Bože, bych se zabila, když vidím ty chyby XD OMG XD)


A vy, kteří jste napsali.. Kdyby se vám dárek nelíbil, klidně si ho na blog dávat nemusíte ;)


Ho ho ho! Merry X-mas!!

21. prosince 2009 v 16:39 | Samie-chan |  Moje kecy
Hi all!
Nadpis prostě upa ignore please xD Já už mám tu vánoční náladu, takže učení, jako to u mě vůbec :DD Ale je to strašně nefér, že my musíme ještě i zítra do školy a např. v Luhačovicích už mají prázky! :-/ Tss!! Vrrr!! Grrr!! Ale chtěla bych se omluvit, že jsem zase nic nepřidala a ani SBé neoběhla, ale je před Vánocema a já mám stále problém sehnat dárky.. -_-" Tak a teď shrnu minulý týden :D Ok, začínám. Komu se nechce číst, nečtěte ;)
Pondělí: To byl w ph den.. nic new, jen možná nějaký výchlem s holkama, ale už si ten den ani nějak nepamatuju XDDD
Úterý: Joo, to byl mega den! :D V občance upa výtlem :D Jsme měli takovou vánoční hodinu a že ředitelka : "Co máte na Vánoce za jídlo?" každý ze třídy musel odpovědět.. Šlo to po lavicích a teď z ničeho nic Martin(spolužák samozřejmě xD) vykřikl: "Chleba s máslem!" Celá třída upa mega výchlem XDD Dál už to bylo norm ;) Jen na výtvarku, kde pstě Andrejs(Saša xD) šel kecnout učitelce, že prý ho (druhý) Martin s Michalem postříkali barvou, když na sobě nic neměl XD Jako barvu na sobě neměl :D že prej mu to nakonec skončilo na výkrese a Martin s Nanukem dostali poznámku.. Tomáš(zase jsou dva xD) hned vzal před občankou papír a že prý to je "Petice proti Andrejsovi" Lool jsme se všichni podepsali :D I já :D
Středa: Ehm.. nepamatuju xDD
Čtvrtek: Waah! To byl můj nejlepí den v životě! Prostě byl Vánoční večírek a byla z toho upa mega pařba a pařili jsme a nechtěli přestat XDD Příští rok jdu zase a to už nejdu do kroužku, jako teď, protože jsem došla na večírek později a taky že mi ta půl hodina chyběla :( Ale užila jsem si to :D Mega :D Jsem zvědavá hlavně na fotky xD OMG to zas budu jak debil :DD Dařilo se mi i ve škole, takže BEST DAY!! :-* Nikdy nezapomenu!
Pátek: Nic new, obyč. day :D
Pondělí: Jooo :D Dneska to bylo taky best XD V matice jsem dostala tři 1 O:-) Jsme jen hráli nějaké matematické hry xD V dějáku jsem dostala další 1 za úkol O:-) Pak byl tělák, kde jsme hráli florbal, projeli jsme to, ale mě to stejně newa, páč to bylo stejně 4 vs 3, bylo to pěkně nespravedlivé :-@ Búú! XDD Pak byla ájina, kde jsme dostali plno úkolů na prázky! Ani ten seznam nechtějte vidět! Ty woe xD Týrání dětí toto! Potom čeština! Ta byla ze všech nejlepší, i když jsem byla vyvolaná na mluvní cvičení, ale naštěstí se to neznámkovalo a já ze sebe něco vysoukala, protože jsme měli téma "Blíží se Vánoce" a já jsem měla nachystané "Vánoce" xD Mno super :D Ale radši nic nedostat, než dostat 5 O:-) Příště se nechám vyvolat, aby mi nezhoršila známku na vízo xD A 1 navíc se hodí :) Po MC jsme dělali ve skupinkách takovou hru, že jsme měli vymýšlet přídavná jména na písmenko, které jsme si vylosovali.. Jirka nám vylosoval "k" a měli jsme 22 příd. jmen. :P A když jsme vymýšleli, tak mě napadlo slovo "květák" a já že: "Co třeba květákový?" Teď všeci UPA výtlem a já jsem se přidala taky XD Pak jsme se ještě tomu chlámali :DDD Mno já jsem z toho nemohla :D Mno a pak už byl jen zemák, kde byla nuda a pak hurá na oběd a domů O:-) Dnešek byl fakt nejlepší z tohoto týdne(zatím xD) Během Vánoc snad stihnu ještě něco přidat a pro SBé vyrobím taky něco :) Snad :D Doufám :DDD Diplomy budou určitě ;) Slibuju :D Ale teď se jdu ještě čučet do sešitu fyziky a češtiny, protože se ještě zítra učíme, ale ne tak moc, jako dneska :D Místo matiky si budeme dávat dárečky a zítra si beru do school Santovu čepku xD Zas budu vypadat jako debil, ale to je jedno :D Hlavně, že bude prdel :) Mno nic končím :D Protože vás už asi zabíjím :D Tak Sayo! And Merry X-mas! :-*

Your Samie-chan :-*


!!PRO SB!!!

Tháák! :D Potřebovala bych, aby mi všechny SB napsali do komentáře vaši 1 nejoblíbenější postavu z anime.. To je vše :D Arigatou..

Pro mě :)) Arigato! ^-^

14. prosince 2009 v 18:15 | Samie-chan |  Pro mě
Od Maky-chan:

Od Kejko Shijo:
GlitterFly.com - Customize and Share your images

Arigatoo gozaimasu! :-*

Konečně sobotáááá! xD

12. prosince 2009 v 19:32 | Samie-chan |  Moje kecy
Sate!
Tak jak se máte? ^^ Já mno.. nic moc :D jako vždycky :D Tento týden samé testy a příští týden to bude ještě horší =__= OMG! Jinak oznamuju, že mám dneska svátek xD Taky že jsem skoro celý den proseděla u compu čučením Shugo Chara! Doki! :DD Sice s ang. titlama, což sem tam nerozumím, ale lepší než nic :) Za chvíli budu končit, chci ještě dopsat úkol do ájiny, když už jsem ho začala dělat :D A zítra ani možná celý příští týden nic nečekejte... Je toho před Vánocema moc a to mám ještě takový malý problém s dárkama -_-" Jsem teda absolutně zničená! Se tak těším, až budou aspoň 2 týdny prázky! Konečně bude klid a nikdo na mě nebude řvát! Áááh O:-) xD Mno, ještě jdu objehnout Sbénka a junknout, jestli náhodou nětso new nevyšlo na mým oblíbených stránkách :D Tak se mějte! Sayonara!

Your tired Samie-chan ;P

Jak říká Kiseki: Hahahahahaha! XDD

7. prosince 2009 v 19:57 | Samie-chan |  Moje kecy
Sate!Sate!Sate! ^^
Opět se po nějaké delší době ozývám samozřejmě s výkecem :D Snad to stihnu dopsat, zopáknout fyzinu a čučet rychle na Superstár :P Potom rychle chrnět, abych zítra vůbec vstala na laboratorky -_-" Se mě tam taaaak nechce... Mno a já doufám, že se snad alespoň ti 3 lidi přihlásí do Vánoční soutěže *Samie stále věří, že se někdo přihlásí xD* Třeba s nějakým grafickým výtvorem ^^ Už jsem konečně zdravá, musím do školy jako každý a můžu konečně sedět u compu bez bolesti hlavy :)) Jsem tak happy :D Jinak jsem stihla shlédout první řadu anime Shugo Chara a u mě má teda hodně velký úspěch! Patří teď mezi mé nej. anime na první místo! :P Hih.. A nej. postava? Samozřejmě Tadase Hotori *w* A Hinamori Amu-chan ^^ Tadase je thák sladkej, že u MĚ nic sladčího neexistuje! xD Chápu, že asi většina má ráda spíše Ikuta(toho lovuju taky i s Kukaiem :DD ♥_♥) Áááh.. A nejvíc je z první série epizoda 48, jak na začátku, jak tam Amu's Shugo Chara říkají ty osobnosti nebo-li druhé já :D To mám upa nejradši a vždy mám upa výtlem XD ... Tákže dále k blogu :D Hodlám to tu změnit a to tak, že smažu rubriky o anime, které má na blogu skoro každý(Naruto) a budu tu mít jen o FMA a SC :P A hlavně chci mít blog zaměřený na sebe! :D To znamená více výkeců, grafiky.. atd.. Ale anime stále zůstává! ^^ Jestli mě zaujme nějaké další anime tak, jako Shugo Chara, možná ho sem přidám :)) Mno, vidím, že už je dost hodin, tak budu končit :D Konečně budete mít ode mě tak 4 dny pokoj, páč nic nepřidám :( Gomenesai!! Sbé objehnu až asi v sobotu... Tak se mějte a držím všem palečky ať se vám ve všem daří! :D :)) Sayonara!

Vaše největší fanynka Tadaseho, Ikuta a Kukaie .. Samie-chan :))Christmas

3. prosince 2009 v 11:43 | Samie-chan

Je to takový souhrn všech Anime :D Snad se budou líbit :) Pro zvětšení KLIK! ;))

ZDROJ:
Kluby

1. prosince 2009 v 17:54 | Samie-chan |  Pro mě

Jsem členkou:


FMA fanclub:


Czech Shinigami fanclub:


Miley Cyrus fanclub:


Anime fanclub:


Zero fanclub:


Anime's fans club: