Červen 2009

Oznam!

23. června 2009 v 20:02 | Samie-chan |  Moje kecy
Nazdárek!
Zdrawím! ^.^ Dneska jsem tu naposledy a tak jsem se snažila přidat co nejvíce článků =) Jedu totiž na dovču a vrátím se nějak tak asi na začátku července.. Pak se ozvu ;) Na prázky pozastavovat nebudu, ale článků moc nečekejte =( Taky nemůžu pořád jen celé prázky sedět u compu že jo :D No a jinak děkuju za návštěvku! :-* Na to že mám blog teprve druhý den je to úspěch! :P No nic prostě tu nejsem! A diplomy budou až se vrátím.. tak valím, páá! :)

Chceš spřátelit?

22. června 2009 v 19:06 | Samie-chan |  News

Spřáteluju pouze s blogy o Anime!

1.Přezdívka
2.Adresa blogu
3. Kdy máte narozky?
4.Co na diplom?

Pokud máš zájem o spřátelení stačí vypsat do komentů tohle ;) Nemám žádné podmínky a je mi jedno jestli na můj blog budete chodit(zápisy a kontroly ale budou!Proto bych radila abyste jsem zašli, páč to nebudu psát na každý SB blog! =P :D) Prostě nechci, aby byl blog.cz povinností pro všechny blogaře ;) A nespřáteluji s každým, tak čekejte první moji odpověď! Jinak mě na diplom můžete dát hlavně: Ichiga Kurosakiho, Edwarda Elrica(tyhle dva hlavně ♥_♥), Yondyho :D, Rukiu, Shira nebo Komatsu Nanu :) Jenom tyhle prosím xD A neptejte se koho na dipla prostě si vyberte je mi to jedno ;)

REKLAMY

22. června 2009 v 19:01 | Samie-chan |  News
Chci mít na blogu pořídek a nechci mít pod každým new článkem nějakou dlouho reklamu! Tak prosím, abyste je psali sem :) SB nemusí ;) Díky!

Povídky

22. června 2009 v 18:41 | Samie-chan |  Povídky


Stav: Rozepsaná
Autor: Samie-chan
Počet kapitol: ??
Odehrává se: na střední školy v Tokyu
Recenze:
Takahashi Yuri je mladá středoškolačka, která si píše svůj deníček, do kterého zapisuje všechny detaily. Hlavně o spolužákovi Watanabe Takumim do kterého je zamilovaná a není jediná. Při rozhovoru se svojí nej. kámoškou Suzuki Yumi se dozví, že každý ze školy má nějakou schopnost. Zajde tedy do knihovny, aby o schopnostech zjistila víc, prtože se u ní zatím žádná nevyskytla, ale nikdo nikdy neví... Více v povídce!! (povídka je myšlená jako Anime! Neodehrává se to v našem světě! Něco jako Naruto povídka, chápete? xD)

Lost in Love

Stav: Chystá se
Autor: Samie-chan
Počet kapitol: ??
Odehrává se:
v Konoze na střední škole(nebo základce, ještě nevím xD)
Recenze:
Opět povídka o lásce, kde je hlavní postavou Haruno Sakura. Je 1.září a všichni studenti musí opět do školy, do Konoha Academy. První den probíhal tak, jako každý normální den ve škole. Byl zrovna oběd a dva nejlepší kámoši Uchiha Sasuke a Uzumaki Naruto kecali. Najednou se Sasukeho někdo zaujme a místo poslouchání Narutových keců sleduje z okna krásnou dívku s růžovými vlasy, které jsou úplně stejné, jako právě padající květy Sakury. Na druhý den oznámí třídní učitel Hatake Kakashi, že mají novou žákyni. Byla to ona. Ta dívka, která zaujala Sasukeho a kterému se tak moc líbila.. Byla to Haruno Sakura. (já si nemůžu pomoct xD nedokážu vymyslet povídku, která by se odehrávala ve světě ninjů xD Gomene!)Ostatní

22. června 2009 v 18:41 | Samie-chan |  OstatníSB

22. června 2009 v 18:36 | Samie-chan |  SB
http://i17.photobucket.com/albums/b89/miertje86/Anime%20Gifs%20Funny/Pokemon-Pikachudansen.gif

Seznam SB

Blog

22. června 2009 v 18:23 | Samie-chan |  Blog


Vítám vás tu! ^__^

22. června 2009 v 15:45 | Samie-chan |  News
Konnichiwa! ^^
Thaak vás tu zdravím :D Tento blog není můj první a také nebude ani poslední ;) Je zaměřený hlavně na anime FullMetal Alchemist a FullMetal Alchemist Bratrství :) Ale můžou se zde objevit i jiná anime... Adminkou jsem zde já: Samie-chan a později budu hledat možná i další adminky či adminy, kterým bych mohla smrtelně důvěřovat :P Někteří mne znáte z blogů cross-yuuki.blog.cz a hinatahyuuga.blog.cz =D Tenhle blog hodlám mít na dost dlouho :) (i když to říkám skoro pořád, budu se snažit, aby to tak konečně bylo :D) Název blogu fmania mě prostě jednoho dne napadl a tak je tu xD Znamená to fmania = fma + mania (fma = fullmetal alchemist .. =D) Tak snad se vám tu bude líbit ;)
Mimochodem, Edwarda mám zamluvenýho já :P xD